Podporujeme

Nežijeme jen byznysem, investujeme i do lidí a podporujeme dobré věci. Poradce podnikatele již více než 20 let aktivně podporuje děti a pěstounské rodiny, sportovní aktivity mládeže a dospělých, studentů i umění. Ptáte se proč? Jednoduše chceme zlepšit svět kolem nás a sami se stát lepšími, přinést jiným radost a pocit štěstí.

Děti v náhradních rodinách

Rozum nás vede k úspěchu, cit k člověku.

„Naší vizí je dítě, které má u sebe alespoň jednoho milujícího člověka, které má alespoň jedno místo na světě, kde se cítí bezpečně a jistě, a které má šanci získat zdravé sebevědomí.“

Nadaci Rozum a Cit založili v roce 1997 manželé Juraj a Jaroslava Málikovi. Posláním Nadace je finančně podporovat náhradní rodiny – děti i rodiče. Za více než 20 let jsme poznali přes 1100 náhradních rodin, které nadace podpořila částkou přes 650 000 EUR. Podařilo se to i díky našim klientům, když 1 % z ceny prodaných produktů PP věnujeme nadaci.

Více a přidejte se - RozumCit.cz

rozum a cit

Školy

podporujeme skoly

Máme blízko ke vzdělávání, a proto podporujeme i školy a studenty. Před více než 5 lety vznikl program PP Poradce pro školy, který přináší na střední i vysoké školy více praxe, zkvalitnění výuky a možnost lepšího uplatnění studentů na trhu práce. Do programu jsou zapojeny desítky škol z celého Slovenska. PP Poradce pro školy je určen hlavně pro školy se zaměřením na ekonomiku, obchod, management, finance, právo, podnikání. Více o programu a možnosti zapojit se.

Více o programu a možnosti zapojit se.